Rolf Adlercreutz fotografi
2018-06-28
556218
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLF ADLERCREUTZ (född 1945), Hundarna, fotografi, archival pigment print på bomullspapper, stämplat samt signerat, daterad 1984 och numrerat 13/25 á tergo, ca 38,5 x 26 cm