Alfred Christensen matgrupp Danmark

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ALFRED CHRISTENSEN, matgrupp, "Bommerang", 1960-tal, 7 dlr, teak, Danmark, bestående av: matbord, stolar 6 st, sitsar klädda i grön textil, bordets höjd 72, 90x150, 2 iläggsskivor a 49,5 cm

Bruksslitage

556221

2018-06-29