Barbro Andersson Capri

Barbro Andersson Capri
Barbro Andersson Capri
Barbro Andersson Capri
Barbro Andersson Capri

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBRO ANDERSSON (född 1948): "Grotta Verde II - Capri", signerad och daterad Barbro Andersson 2014 a tergo, olja på duk, ca 20x20 cm

556233

2018-07-01