Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KLAFFBORD, fanerat i mahogny, 1900-talets första hälft, två lådor, höjd ca 70, 95x68, klaffarna á 31 cm, nyckel (1) medföljer
Repor, delvis blekt, slitage
556242
2018-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här