Klaffbord Engelskt satil

Klaffbord Engelskt satil
Klaffbord Engelskt satil
Klaffbord Engelskt satil
Klaffbord Engelskt satil
Klaffbord Engelskt satil
Klaffbord Engelskt satil
Klaffbord Engelskt satil
Klaffbord Engelskt satil
Klaffbord Engelskt satil
Klaffbord Engelskt satil
Klaffbord Engelskt satil
Klaffbord Engelskt satil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KLAFFBORD, fanerat i mahogny, 1900-talets första hälft, två lådor, höjd ca 70, 95x68, klaffarna á 31 cm, nyckel (1) medföljer

Repor, delvis blekt, slitage

556242

2018-07-01