Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på pannå, ca 38x26 cm

repor

556243

2018-08-15