Holländsk skola ca 1800 oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (ca 1800): Havsmotiv med fartyg, olja på duk, 47x62 cm

Dubblerad, lagning, retuscher

556244

2018-08-15