Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
HOLLÄNDSK SKOLA (ca 1800): Havsmotiv med fartyg, olja på duk, 47x62 cm
Dubblerad, lagning, retuscher
556244
2018-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här