Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GEORG PAULI (1855-1935): Modell på klippa, signerad och daterad GP 1911 och på baksidan G Pauli 1911-1916, olja på duk, 81,5x65,5 cm.
556245
2018-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här