Georg Pauli, Modell på klippa oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): Modell på klippa, signerad och daterad GP 1911 och på baksidan G Pauli 1911-1916, olja på duk, 81,5x65,5 cm.

556245

2018-08-15