Georg Fischhof oljemålning

Georg Fischhof oljemålning
Georg Fischhof oljemålning
Georg Fischhof oljemålning
Georg Fischhof oljemålning
Georg Fischhof oljemålning
Georg Fischhof oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEORG FISCHHOF (Österrike, 1859-1914): Utsikt vid Comosjön i Italien, signerad med pseudonym H Wagner, olja på duk, 71x100 cm

556246

2018-08-15