Matgrupp, Karl Andersson & Söner
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MATGRUPP, 1900-talets andra hälft, massiv björk, bestående av slagbord med 2 klaffar samt 4 stolar, etikettmärkta, bordshöjd ca 73, 75,5-168 x 80 cm, stolarnas sitthöjd ca 45 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, märken
556250
Päivämäärä:
2018-06-29