Helmer Osslund oljemålning

Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

HELMER OSSLUND (1866-1938): Gondoler i Venedig, signerad Osslund, olja på smörpapper lagd på pannå, 37x62 cm
På baksidan intygad av sonen Erik Osslund.

Skador, färgbortfall

556261

2018-08-15