Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
HELMER OSSLUND (1866-1938): Gondoler i Venedig, signerad Osslund, olja på smörpapper lagd på pannå, 37x62 cm
På baksidan intygad av sonen Erik Osslund.
Skador, färgbortfall
556261
2018-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här