Oidentifierad konstnär målning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700/1800-tal, genremotiv med fiolspelande man, olja på duk, ca 21x17 cm

Retuscher, krackelyr

556275

2018-06-29