Tändare och bordständare bla. Ronson

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSTÄNDARE, 8 st, TÄNDARE, 4 st, bla, Ronson

Bruksslitage och mindre skador, ej funktionstestade

556277

2018-07-01