Vapenställ

Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAPENSTÄLL med skåpunderdel, 1800-talets slut, nyrenässans, låda i sargen, fanerat i valnöt och rot, höjd 139, 95x29 cm, nycklar finns

556283

2018-07-01