Ett par senempire ljusstakar

Ett par senempire ljusstakar
Ett par senempire ljusstakar
Ett par senempire ljusstakar
Ett par senempire ljusstakar
Ett par senempire ljusstakar
Ett par senempire ljusstakar

Såld för:

Osåld

Utropspris

300 EUR

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, senempire, 1800-tal,
balusterformat skaft med bladdekor, tredelad sockel med tassfötter, höjd 27 cm.

Åldersrelaterat slitage, polerade

556285

2018-11-22