1800-tals ljusstakar

1800-tals ljusstakar
1800-tals ljusstakar
1800-tals ljusstakar
1800-tals ljusstakar
1800-tals ljusstakar
1800-tals ljusstakar

Såld för:

Osåld

Utropspris

300 EUR

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1800-talets första hälft,
balusterformade skaft, rund fot med palmettblad, höjd 13,5 cm.

Slitage, polerade

556291

2018-11-24