Spegel med konsolbord 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med konsolbord, 1800-tal, Karl-Johan, fanérad i pyramidmahogny, träskuret krön, spegelns mått 150x73, konsolbordets höjd 84 cm

Fanérskador, senare glas, bruksslitage

556313

2018-06-29