Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL med konsolbord, 1800-tal, Karl-Johan, fanérad i pyramidmahogny, träskuret krön, spegelns mått 150x73, konsolbordets höjd 84 cm
Fanérskador, senare glas, bruksslitage
556313
2018-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här