Wilhelm Kåge Safir matservis Gustavsberg
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
WILHELM KÅGE, "Safir", matservis, Gustavsberg, bestående av: 10 mattallrikar, 9 djupa, 9 förrättstallrikar, 4 uppläggningsfat, 2 skålar, såsskål samt terrin
Kuntoraportti
Flertalet delar med nagg och krackeleringar, sprickor förekommer
556318
Päivämäärä:
2018-07-01