Wilhelm Kåge Safir matservis Gustavsberg

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

WILHELM KÅGE, "Safir", matservis, Gustavsberg, bestående av: 10 mattallrikar, 9 djupa, 9 förrättstallrikar, 4 uppläggningsfat, 2 skålar, såsskål samt terrin

Kuntoraportti

Flertalet delar med nagg och krackeleringar, sprickor förekommer

556318

Päivämäärä:

2018-07-01