Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Såld för:

22 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Stafliet har tagit på sig mockadoserna", signerad M Pyk, datrerad lund 2005, olja på duk, ca 63x45 cm

556320

2018-08-08