Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

SKÅP, Kina, 1900-tal, två lådor samt skåpsdörrar, skuren dekor, höjd ca 84, djup 55, 106 cm

Sprickor, slitage

556321

2018-08-06