Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
SKÅP, Kina, 1900-tal, två lådor samt skåpsdörrar, skuren dekor, höjd ca 84, djup 55, 106 cm
Sprickor, slitage
556321
2018-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här