Skåp Karl Johan

Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅP, 1800-talets andra hälft, Karl Johan, 3 hyllplan, svärtade kolonner, höjd ca 195 cm

slitage

556323

2018-08-06