Bord i senempire

Bord i senempire
Bord i senempire
Bord i senempire
Bord i senempire
Bord i senempire
Bord i senempire
Bord i senempire
Bord i senempire
Bord i senempire
Bord i senempire
Bord i senempire
Bord i senempire

Såld för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD med pelarfot, senempire, fanérat i mahogny, höjd ca 78, 120x86 cm

fanerskador, slitage

556324

2018-08-06