Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, golvlampa, Markaryd, 1900-talets slut, kromad metall samt lackerad metall, en ljuspunkt, höjd ca 220 cm
smärre slitage
556325
2018-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här