Golvlampa Jakobsson

Golvlampa Jakobsson
Golvlampa Jakobsson
Golvlampa Jakobsson
Golvlampa Jakobsson
Golvlampa Jakobsson
Golvlampa Jakobsson
Golvlampa Jakobsson
Golvlampa Jakobsson

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, golvlampa, Markaryd, 1900-talets slut, kromad metall samt lackerad metall, en ljuspunkt, höjd ca 220 cm

smärre slitage

556325

2018-08-06