Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERGÈRE MED FOTPALL, Louis quinze-stil, 1900-tal, höjd 105 cm, bredd 75 cm, pallens mått ca 45x70x40 cm
Slitage, klädsel med fläckar
556346
2018-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här