Bergère med fotpall

Bergère med fotpall
Bergère med fotpall
Bergère med fotpall
Bergère med fotpall
Bergère med fotpall
Bergère med fotpall
Bergère med fotpall
Bergère med fotpall
Bergère med fotpall
Bergère med fotpall

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGÈRE MED FOTPALL, Louis quinze-stil, 1900-tal, höjd 105 cm, bredd 75 cm, pallens mått ca 45x70x40 cm

Slitage, klädsel med fläckar

556346

2018-07-14