Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 12 st., i regencystil, trol 1900-talets senare hälft, höjd 85 cm, sitthöjd ca 46 cm
Fläckar kan förekomma på klädsel, smärre repor på stommar
556351
2018-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här