Stolar i regencystil

Stolar i regencystil
Stolar i regencystil
Stolar i regencystil
Stolar i regencystil
Stolar i regencystil
Stolar i regencystil
Stolar i regencystil
Stolar i regencystil
Stolar i regencystil
Stolar i regencystil

Såld för:

17 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 12 st., i regencystil, trol 1900-talets senare hälft, höjd 85 cm, sitthöjd ca 46 cm

Fläckar kan förekomma på klädsel, smärre repor på stommar

556351

2018-07-14