Klubbat för:
17 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
STOLAR, 12 st., i regencystil, trol 1900-talets senare hälft, höjd 85 cm, sitthöjd ca 46 cm
Zustandsbeschreibung
Fläckar kan förekomma på klädsel, smärre repor på stommar
556351
2018-07-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner