Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SOPPSLEV, TESIL, silver, 18-1900-tal, längd ca 16,5 resp 36 cm
Soppslev med lagning
556356
2018-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här