Figuriner 1900-talets början

Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början
Figuriner 1900-talets början

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 2 st, 1900-talets början, brons resp bronserad metall, i form av björn resp liggande hund, höjd ca 9,5 resp längd 16 cm

Hunden med ytslitage

556359

2018-07-01