Uppsatsskål 1800-talets början Ryssland
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
UPPSATSSKÅL, 1800-talets början, troligen Ryssland, brännförgylld brons, slipat glas, dekor med fågelhuvuden, hängande dekorkedja, fotplatta med pärlkant, lockknopp i form av kotte, undersida med signering, höjd med lock 29 cm
556365
2018-07-01