Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JARDINJÄR, fajans, 1970-tal, Italien, i form av en kvinna huvud med brun/röd glasyr, höjd ca 34 cm, enligt uppgifter inköpt på Firma Svenskt tenn
Bruksslitage
556383
2018-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här