Järdinjär fajans

Järdinjär fajans
Järdinjär fajans
Järdinjär fajans
Järdinjär fajans
Järdinjär fajans
Järdinjär fajans
Järdinjär fajans
Järdinjär fajans
Järdinjär fajans
Järdinjär fajans
Järdinjär fajans
Järdinjär fajans

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JARDINJÄR, fajans, 1970-tal, Italien, i form av en kvinna huvud med brun/röd glasyr, höjd ca 34 cm, enligt uppgifter inköpt på Firma Svenskt tenn

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

556383

2018-06-29