Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
SPEGEL, 1700-talets slut, bemålad och förgylld, träskuren dekor, underdel med Gustav III monogram, bevingat krön med trekronor och kungakrona, 101x49 cm
Förbättringar
556396
2018-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här