Salongsgrupp gustaviansk stil

Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, 1800-tal, förgylld, skuren dekor, bestående av: soffa, karmstol, stolar 1 par, taburett, soffans längd ca 130 cm

Slitage, mindre skador, en stol med skevt ben

556399

2018-08-05