Svärdsordern Vapen

Svärdsordern Vapen
Svärdsordern Vapen
Svärdsordern Vapen
Svärdsordern Vapen
Svärdsordern Vapen
Svärdsordern Vapen
Svärdsordern Vapen
Svärdsordern Vapen
Svärdsordern Vapen
Svärdsordern Vapen

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVÄRDSORDEN, Sverige, Riddarkors, emalj på guld, stämplad CFC 18 k, höjd ca 60x40 mm, etui
Proveniens: Major i kustartelleriet Swen-Arne Stenberg

Emaljskada

556403

2018-10-22