Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVÄRDSORDEN, Sverige, Riddarkors, emalj på guld, stämplad CFC 18 k, höjd ca 60x40 mm, etui
Proveniens: Major i kustartelleriet Swen-Arne Stenberg
Emaljskada
556403
2018-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här