Venini ljuslyktor 1 par Italien 1990-tal

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VENINI, "Balone del Redentor", ljuslyktor, 2 st., Venedig 1996-98, polykrom dekor, signerade Venini Balone del Redentor 96 respektive 98, metallhållare för ljus, höjd 24 - 25 cm

556407

2018-08-10