Flygel C Bechstein Lennartsnäs

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

C. BECHSTEIN, flygel, Berlin, ca 1925, nr 1263147, svartlackerad, hjultrissor, höjd ca 99, 170x148 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Diverse slitage, skador

556436

2018-06-30