Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): ´´Vol d´oiseaux au coeur de l´été ´´, signerad och daterad Corneille -60, 11/50, färglitografi, bladmått ca 50x38 cm
Oramad, gulnader
556441
2018-07-01