Corneille litografi

Corneille litografi
Corneille litografi

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): ´´Vol d´oiseaux au coeur de l´été ´´, signerad och daterad Corneille -60, 11/50, färglitografi, bladmått ca 50x38 cm

Oramad, gulnader

556441

2018-07-01