Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets slut, Frankrike, Louis XVI-stil, förgylld vitmetall samt marmor, emaljurtavla märkt Lille, höjd 46 cm
Ej, funktionstestad, bruksslitage, en fot lös
556449
2018-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här