Brickbord 1900-tal

Brickbord 1900-tal
Brickbord 1900-tal
Brickbord 1900-tal
Brickbord 1900-tal
Brickbord 1900-tal
Brickbord 1900-tal
Brickbord 1900-tal
Brickbord 1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKBORD, 1920/30-tal, bonad björk, avtagbar bricka med glasskiva, höjd 65, 69x46 cm

Blekt, bruksslitage

556451

2018-07-01