A Wennerberg oljemålning

A Wennerberg oljemålning
A Wennerberg oljemålning
A Wennerberg oljemålning
A Wennerberg oljemålning
A Wennerberg oljemålning
A Wennerberg oljemålning
A Wennerberg oljemålning
A Wennerberg oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

A WENNERBERG (1900-tal), vinterlandskap, signerad A Wennerberg, olja på duk, 65x88 cm

Dukhål samt lagningar

556459

2018-07-01