Matbord Regencystil
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATBORD, regencystil, 1900-talets andra hälft, tre delar samt två iläggsskivor, 3 pelarben med benavslut med tassar/fothylsor och hjultrissor i metall, höjd ca 76, totallängd ca (90+90+95+45+45) 365 x 121 cm
Bruksslitage, ett hjul defekt men medföljer i påse
556460
2018-07-14