Matbord Regencystil

Matbord Regencystil
Matbord Regencystil
Matbord Regencystil
Matbord Regencystil
Matbord Regencystil
Matbord Regencystil
Matbord Regencystil
Matbord Regencystil
Matbord Regencystil
Matbord Regencystil
Matbord Regencystil
Matbord Regencystil
Matbord Regencystil
Matbord Regencystil

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, regencystil, 1900-talets andra hälft, tre delar samt två iläggsskivor, 3 pelarben med benavslut med tassar/fothylsor och hjultrissor i metall, höjd ca 76, totallängd ca (90+90+95+45+45) 365 x 121 cm

Bruksslitage, ett hjul defekt men medföljer i påse

556460

2018-07-14