Elis Wallin akvarell

Elis Wallin akvarell
Elis Wallin akvarell
Elis Wallin akvarell
Elis Wallin akvarell

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ELIS WALLIN (1888-1972): Porträtt av flicka, signerad och daterad E. Wallin 1916, akvarell, bildmått ca 33 x 25,5 cm

556474

2018-07-01