Poul M Volther ´´Corona´´ fåtölj med fotpall
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
POUL M. VOLTHER, "Corona", fåtölj med fotpall, 2000-tal, formgiven 1964, Erik Jørgensen, Danmark, stomme och fot i stål, stoppad sits och rygg klädd i svartskinn, sitthöjd ca 42 cm
Smärre slitage
556485
2018-06-30