Chiffonjé senempire

Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHIFFONJÉ, senempire, Danmark. 1800-talets mitt, fanérad med mahogny, bakom klaff skrivinredning med intarsiadekor, fyra lådor, höjd ca 152,102x51 cm

Slitage, ytslitage, mindre fanérskador

556496

2018-06-30