Joakim Allgulander litografi
2018-07-03
556528
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Explorers", signerad Joakim Allgulander, 103/230, färglitografi, ca 45x74 cm