Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULF WAHLBERG (född 1938): Bilpark, signerad o daterad -99, 139/230, färglitografi, bildmått ca 40x56 cm
Oramad
556536
2018-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här