Figuriner Royal Copenhagen B&G

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUNGLIG DANSK och BING & GRÖNDAHL, figuriner, 5 st, porslin, 1900-talets andra hälft, i form av bl a dansande barn, höjd ca 15-23 cm

Smärre slitage

556544

2018-07-03