Skåp Lennartsnäs

Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs
Skåp Lennartsnäs

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, omkring 1900-tal, nyrenässans, bemålat, skuren dekor, med spegel, höjd ca 210, 110x52 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Färgbortfall

556552

2018-06-30