Skåp Lennartsnäs
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, omkring 1900-tal, nyrenässans, bemålat, skuren dekor, med spegel, höjd ca 210, 110x52 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Färgbortfall
556552
2018-06-30