Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SÄNGAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, gjutjärn, dekor av mässing, hjultrissor, utdragbara, 88 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Smärre färgbortfall
556558
2018-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här