Salongsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALONGSGRUPP, gustaviansk stil, 1900-talets början, bemålad i grått, klädsel i blått tyg, beslag av mässing, bestående av 4 stolar, soffa, 2 karmstolar, soffans längd ca 137, sitthöjd 46 cm
Senare bemålad och omklädd, smärre slitage, enstaka färgbortfall
556563
2018-07-03