Salongsgrupp gustaviansk stil

Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

6 200 SEK

5 000 SEK

SALONGSGRUPP, gustaviansk stil, 1900-talets början, bemålad i grått, klädsel i blått tyg, beslag av mässing, bestående av 4 stolar, soffa, 2 karmstolar, soffans längd ca 137, sitthöjd 46 cm

Senare bemålad och omklädd, smärre slitage, enstaka färgbortfall

556563

2018-07-03